Drzwi wewnętrzne Barański OPTIMO

Znajdź drzwi idealne
12
Lat
doświadczenia

Drzwi wewnętrzne Barański OPTIMO

Drzwi wewnętrzne Barański OPTIMO

Drzwi wewnętrzne to nieodłączny element naszych domów. To one dbają o prywatność domowników i oddzielają od siebie pomieszczenia, nierzadko będąc dodatkową ozdobą wnętrza. Warto jednak podkreślić, że odpowiednie drzwi do mieszkania powinny być zarówno solidne, jak i dopasowane wyglądem do pomieszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe i trwałe drzwi Barański OPTIMO, wyróżniające się oryginalnym designem i ponadprzeciętną jakością wykonania.

Drzwi wewnętrzne Barański

Drzwi Barański OPTIMO to produkty, które doskonale wpasują się zarówno w klasyczne, stylowe wnętrza, jak i oryginalne, nowocześnie urządzone pomieszczenia. Liczne wzory i mnóstwo odcieni umożliwiają dobranie odpowiedniego modelu, który będzie doskonale komponował się z wystrojem wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ciekawie prezentujące się drzwi z licznymi przeszkleniami, jak i proste modele z delikatnymi zdobieniami.

Drewniany ramiak skrzydeł

Producent postawił na oryginalne rozwiązania, dzięki czemu drzwi Barański OPTIMO cechują się nietypowymi właściwościami. Przede wszystkim zastosowano opracowaną przez firmę Barański technologię drewnianego ramiaka skrzydła, zwiększającą odporność skrzydeł na zginanie, co potwierdziły badania laboratoryjne. Ponadto zastosowanie drewnianego ramiaka w kolekcji OPTIMO sprawiło, że drzwi stały się zdecydowanie sztywniejsze.

Trwałe, solidne okleiny i szyby

Drzwi Barański OPTIMO wyróżniają się także trwałymi okleinami, niepodatnymi na działanie wilgoci. Zastosowanie wodoodpornego kleju poliuretanowego sprawiło, że drzwi przeznaczone są także do stosowania wewnątrz pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci, takich jak kotłownie i łazienki. Co więcej, w przypadku skrzydeł z przeszkleniami, producent zastosował bezpieczne, składające się z dwóch tafli szkło, odporne na zarysowania, chemię domową, czy uderzenia.

Magnetyczne zamki i nietypowy wygląd

Dostępne w naszym sklepie drzwi wewnętrzne Barański OPTIMO to także wygoda użytkowania. Skrzydła zostały wyposażone w magnetyczne zamki, które ułatwiają ciche zamykanie drzwi, jednocześnie zmniejszając widoczność nieestetycznych, metalowych części. Co więcej, producent oferuje także drzwi bezprzylgowe, stwarzające wrażenie wręcz „zlewających się” ze ścianą, a wykorzystanie ościeżnicy wilgocioodpornej zabezpiecza skrzydła przed ewentualnym zawilgoceniem.

Darmowa wycena i montaż w miejscu docelowym

Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi specjaliści wykonają dla Państwa darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi. Ponadto oferujemy darmowy transport skrzydeł do miejsca docelowego i ich montaż. Co więcej, przy zakupie drzwi Barański OPTIMO oferujemy serwis gwarancyjny zakupionych produktów oraz fachową pomoc także po zakończeniu okresu gwarancji. Drzwi wewnętrzne Barański to doskonały wybór zarówno do mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do inwestorów. Zapraszamy do kontaktu!