Warszawa

Serwis drzwi
i okien

Nawet najsolidniejsze drzwi i okna mogą wymagać od czasu do czasu obsługi serwisowej. Warto pamiętać, że stolarka okienna i drzwiowa jest każdego dnia intensywnie użytkowana, co może powodować po kilku latach usterki wynikające ze zużycia silne eksploatowanych elementów. Usługi serwisowe w naszej firmie obejmują zarówno serwis gwarancyjny, jak i serwis pogwarancyjny. Dzięki temu na naszą pomoc możesz liczyć nawet wiele lat po zamontowaniu drzwi, okien oraz bram garażowych.

W swojej codziennej pracy stawiamy na doświadczenie i jakość, dlatego nasz zespół tworzą jedynie specjaliści posiadający odpowiednie kwalifikacje w serwisowaniu drzwi i okien. Duży nacisk kładziemy na ciągłe szlifowanie swoich umiejętności oraz doszkalanie. Fakt ten wynika z pojawiających się wciąż nowych technologii oraz coraz to nowocześniejszych okien i drzwi. Nasze starania owocują zadowoleniem Klientów z usług świadczonych przez naszych zaufanych serwisantów.

Konserwacja stolarki drzwi i okien w Warszawie

Dlaczego warto?

Usługi serwisowe

Co obejmują usługi serwisowe?
  • Serwis drzwi i okien PCV,
  • Montaż i wymianę zamków w drzwiach zewnętrznych (wejściowych), w tym zamków antywłamaniowych znanych i szanowanych marek,
  • Naprawę zamków w drzwiach zewnętrznych,
  • Awaryjne otwieranie drzwi za pomocą profesjonalnych narzędzi ślusarskich,
  • Sprzedaż akcesoriów do drzwi, takich jak zamki wpuszczane, zamki nawierzchniowe, wkładki drzwiowe, klamki, szyldy, otwory wentylacyjne i wiele innych.
Profesjonalna wymiana zamków (Warszawa i okolice)

jest kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa domowników oraz posiadanego mienia, dlatego zadanie to warto zlecić jedynie zaufanym i doświadczonym fachowcom. Prawidłowo zamontowane zamki są bezpieczne i niezawodne, dzięki czemu nasi Klienci czują się we własnych domach, mieszkaniach i biurach całkowicie komfortowo.

Sprzedaż akcesoriów do drzwi

prowadzona przez nasz sklep obejmuje zarówno nowoczesne elementy, jak i klasyczne części starszego typu, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb. W razie potrzeby służymy swoją radą – chętnie pomożemy Ci w doborze akcesoriów, które będą pasowały do Twoich drzwi.

Konserwacja stolarki

Serwis drzwi i okien PCV w Warszawie

Dodatkowo warto pamiętać, że regularnie wykonywany serwis drzwi i okien w domach oraz mieszkaniach pozwala zachować je w oczekiwanym stanie technicznym. Dzięki temu stają się niezawodne i możesz uniknąć przykrych niespodzianek jak np. zepsuty zamek lub klamka. Wczesne serwisowanie drzwi i okien przez zespół naszych specjalistów pozwala odpowiednio szybko wychwycić wszystkie usterki, a stolarka drzwiowa i okienna będzie bezproblemowa. Systematyczne usługi serwisowe pomagają również zachować odpowiednią szczelność drzwi i okien. Dzięki temu możesz uniknąć niechcianych strat ciepła i związanych z nimi wysokich rachunków za prąd i ogrzewanie. Szczelna izolacja odpowiada również za komfort akustyczny mieszkańców. W skrócie wewnątrz domu wszelkie hałasy z zewnątrz stają się praktycznie niesłyszalne, co ułatwia codzienne funkcjonowanie i odpoczynek.

Potrzebny Ci serwis drzwi i okien w Warszawie lub w okolicach? Zgłoś się do nas, chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem, a także dokonamy okresowego przeglądu stanu technicznego stolarki okiennej i drzwiowej.