Drzwi wewnętrzne Barański PREMIUM

Znajdź drzwi idealne
12
Lat
doświadczenia

Drzwi wewnętrzne Barański PREMIUM

Drzwi wewnętrzne Barański 

Skrzydła wewnętrzne zapewniają domownikom prywatność, bezpieczeństwo i intymność. Są niezastąpionym elementem w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Powinny stanowić też uzupełnienie wystroju wnętrza i wpasowywać się w styl pomieszczenia.

Drzwi wewnętrzne nie muszą być nudne! Sprawdź ofertę skrzydeł wewnętrznych w wielu kolorach i wzorach, a z pewnością znajdziesz modele idealne do swojego domu!

Skrzydła drzwiowe wewnętrzne... czyli świetny sposób na zapewnienie prywatności i nie tylko!

Skrzydło drzwiowe wewnętrzne służy do zamykania wejścia do pomieszczeń wewnątrz budynku. Osadza się je na zawiasach montowanych w ościeżnicy. Dzięki temu otwór drzwiowy jest idealnie wykończony, a domownicy zyskują znacznie więcej prywatności, którą szczególnie doceniają nastolatkowie oraz osoby pracując zdalnie.

Drzwi wewnętrzne pełnią również wiele innych funkcji, m.in. pozwalają redukować hałas dochodzący z innych miejsc w domu, co jest szczególnie ważne podczas pracy, nauki czy relaksu. Skrzydło wewnętrzne oddzielające kuchnię od reszty pomieszczeń z kolei pozwala tłumić zapachy rozchodzące się podczas gotowania.

Dzięki drzwiom wewnętrznym ukryjesz wnętrze sypialni, łazienki czy toalety. W tych pomieszczeniach montaż skrzydeł jest obowiązkowy. Pamiętajmy, by rodzaj drzwi dopasować do stylu i charakteru danego miejsca.

Zanim wybierzemy idealny model drzwi, zwróćmy też uwagę na stronę, w którą się otwierają. Najczęściej wybierane są skrzydła otwierane do wewnątrz pokoju. Drzwi otwierające się na korytarz można wybrać wówczas, gdy pomieszczenia są małe, np. w przypadku łazienki lub pomieszczenia gospodarczego.

Drzwi Barański Premium - idealne skrzydła drzwiowe do każdego pomieszczenia

Barański Premium to skrzydła drzwiowe, które powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy poszukują jakości Premium przejawiającej się w prawdziwym drewnie.

W asortymencie znajdziemy m.in. drzwi wewnętrzne z kolekcji LAMELO, która powstała pod wpływem inspiracji ażurowymi, drewnianymi ścianami. Montując ten produkt w domowych wnętrzach, nadajemy im wyjątkowego wyglądu i charakteru. Pomieszczenie nabiera również lekkości, staje się bardzo przytulne i ciepłe.

Kolekcja drzwi wewnętrznych GRAND to kolejna perełka w ofercie Barański Drzwi Premium. Dzięki różnym wykończeniom, które oferuje firma, drzwi GRAND nadają się do każdego wnętrza. Wersja biała charakteryzuje się ukrytymi zawiasami i świetnie sprawdzi się w domach i mieszkaniach urządzonych w stylu minimalistycznym czy skandynawskim, natomiast naturalna okleina dąb flader będzie idealnym rozwiązaniem do miejsc urządzonych np. w stylu art déco czy w stylu prowansalskim.

Kolejny hit od Barański Drzwi to linia BARON. Do produkcji drzwi z tej kolekcji wykorzystano technologię głębokiego frezowania. To sprawiło, że powstałe produkty charakteryzują się eleganckim wzornictwem i lekkością. Modele te z powodzeniem można zastosować we wszystkich tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach.

Podsumowanie

Drzwi wewnętrzne są niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdej przestrzeni mieszkalnej i biurowej. Pozwalają nam zachować prywatność i gwarantują tłumienie hałasów, co jest niezwykle ważne podczas nauki, pracy i wypoczynku.

Pamiętajmy jednak, by wybierając drzwi wewnętrzne wziąć pod uwagę wiele istotnych parametrów i postawić na najwyższą jakość, wówczas produkty te będą nam służyć przez długie lata.

Marka Barański Drzwi Premium to gwarancja jakości, profesjonalizmu, indywidualności i wieloletniego doświadczenia!