Drzwi do mieszkań

Znajdź drzwi idealne
12
Lat
doświadczenia

Drzwi do mieszkań

Drzwi do mieszkania

W przypadku mieszkania w bloku często mamy do czynienia z dobiegającymi z klatki schodowej odgłosami sąsiadów. Drzwi wejściowe mają zapewniać prywatność, zabezpieczenie przed hałasem dobiegającym z zewnątrz oraz pełne bezpieczeństwo domowników. Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne wewnątrzlokalowe powinny być odporne na uszkodzenia, cechować się doskonałą akustycznością i termoizolacją oraz komponować się z wyglądem klatki budynku.

Drzwi do mieszkania Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi do mieszkań sprawdzonych producentów, takich jak Barański, WIKĘD oraz PORTA. Dostępne w naszym sklepie skrzydła to modele o doskonałych parametrach technicznych, odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna i pełen profesjonalizm, umożliwiły producentom stworzenie wyjątkowych drzwi o indywidualnym wzornictwie.

Ponadczasowy styl, drzwi szyte na miarę i zastosowanie materiałów wyróżniających się niezwykłą wytrzymałością to jedne z najważniejszych cech dostępnych w naszym sklepie skrzydeł. Wiele wzorów umożliwia dopasowanie modelu do stylu budynku, nie zaburzając jego estetyki. Posiadamy zarówno tradycyjne drzwi w odcieniach surowego drewna, jak i nowoczesne fasony w odcieniach bieli i czerni, ze zdobieniami w postaci srebrnych wstawek i o satynowym wykończeniu.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, stale poszerzamy swoją ofertę o nowe drzwi, które wpasują się w styl zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków. Ponadto dbamy o solidność produktów, dlatego wybieramy skrzydła wzmacniane dodatkowymi stabilizatorami, aby drzwi były zarówno szczelne i zapewniały bezpieczeństwo, jak i służyły przez wiele lat.

Przykładowo, w katalogu firmy Barański znajdą Państwo drzwi wykonane z wysokiej klasy drewna, zdobione indywidualnie przygotowanymi wzorami z bezpiecznymi (obustronnie płaskimi) szybami montowanymi bezramkowo. W ofercie tej marki dostępne są również drzwi zewnętrzne.

Darmowa wycena i pomiar

Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi specjaliści wykonają dla Państwa darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi. Co więcej, przy zakupie drzwi Brański oferujemy serwis gwarancyjny zakupionych produktów oraz fachową pomoc także po zakończeniu okresu gwarancji. Drzwi Barański to doskonały wybór zarówno do mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do inwestorów. Zapraszamy do kontaktu!

Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy bezpieczny transport zamówionych skrzydeł, wraz z ich montażem. Co więcej, w ramach umowy zapewniamy serwis gwarancyjny zakupionych drzwi, a w razie problemów lub ewentualnych zniszczeń, służymy fachową pomocą.

Jak wybrać drzwi do mieszkania w bloku?

Wybierając skrzydła drzwi wejściowych, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych elementów, które wpływają na komfort mieszkańców. Przede wszystkim drzwi powinny cechować wysokie parametry izolacji akustycznej. Wówczas do mieszkania nie dociera wiele odgłosów ze strony klatki schodowej, a domownicy mogą rozmawiać, sprzątać, czy słuchać muzyki bez obaw o przeszkadzanie innym mieszkańcom bloku.

Kolejnym ważnym parametrem jest wysoka klasa antywłamaniowa, którą potwierdzają certyfikaty i atesty wydawane przez przeznaczone do tego instytucje. Klasa antywłamaniowa oznaczana jest parametrami RC2, RC3 czy RC4, a im parametr jest wyższy, tym jest wyższa odporność drzwi na ewentualne włamanie i zniszczenie zabezpieczeń. Drzwi antywłamaniowe często są dodatkowo wzmocnione wewnątrz skrzydeł.

Przymierzając się do wyboru drzwi, należy także poznać parametry izolacji cieplnej. To one bowiem odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu, jednocześnie nie wychładzając go. Zbyt niskie parametry mogą skutkować nadmiernym „uciekaniem” ciepła z domu, co z kolei przekłada się na zwiększenie kosztów ogrzewania pomieszczeń.

Warto także zwrócić uwagę na estetykę wykonania i solidność skrzydeł. Praktyczne i odporne drzwi posłużą przez długi czas, tym samym doskonale się prezentując. Wybierając drzwi wejściowe do mieszkania, należy zwrócić uwagę na wygląd klatki schodowej i dostosować do niej styl skrzydeł. Dostępne w bogatej ilości wzorów drzwi do bloków umożliwiają znalezienie odpowiedniego modelu, który będzie prezentował się świetnie przez wiele lat.

Drzwi do mieszkań

Cechują nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz dbałość o szczegóły każdego zamówienia. Współpracujemy tylko z doświadczonymi producentami drzwi, których skrzydła wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, solidnością i świetnym wykonaniem. Aby zapewnić Państwu komfort, oferujemy darmową wycenę drzwi, ich transport oraz montaż, a także wsparcie w ramach gwarancji. Chętnie odpowiemy na pytania związane z wyborem drzwi. Zapraszamy do kontaktu!