Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Znajdź drzwi idealne
12
Lat
doświadczenia

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Drzwi wejściowe to fundamentalne wyposażenie każdego domu i mieszkania. Zakup drzwi wejściowych to podstawowe zadanie już na etapie projektowania swoich własnych czterech kątów. Należy dobrać drzwi, które nie tylko będą doskonale się prezentować i podkreślą styl domu, ale także zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo, prywatność i ciszę. W naszej bogatej ofercie możecie Państwo znaleźć solidne drzwi WIKĘD, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Trwałość i design w jednym

Projekty drzwi zewnętrznych WIKĘD powstają pod okiem najbardziej doświadczonych architektów, których zadaniem jest stworzenie solidnych i trwałych skrzydeł. Już od początku swojego istnienia firma WIKĘD używa komponentów dostarczanych przez czołowych producentów profili PVC, okuć, stali, czy szkła. W naszym sklepie znajdą Państwo klasyczne drzwi aluminiowe i drewniane, a także drzwi stalowe o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa i drzwi PVC.

Ponadto oferujemy szeroki wybór nowoczesnych drzwi przeszklonych, z refleksem zwykłym, wypukłym lub z przeszkleniem kryształowym. Co więcej, dostępne w naszym sklepie modele skrzydeł występują w wielu kolorach - od tradycyjnego brązu, przez stylowe szarości, po gustowną czerń. W wielu drzwiach zamontowano także dodające niezwykłego designu wstawki z konstrukcji aluminiowych, które stały się wręcz charakterystyczną cechą marki WIKĘD, a modele bez problemu można dopasować do stylu budynku.

Zaawansowana linia drzwi zewnętrznych

WIKĘD jest producentem drzwi, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Znakomite parametry techniczne i duży wybór konfiguracji wzorów i kolorów sprawią, że drzwi zewnętrzne WIKĘD bez obaw sprostają Państwa oczekiwaniom. Wszystkie modele projektowane są w taki sposób, aby zagwarantowały doskonałą izolację termiczną i akustyczną, tym samym nie wychładzając, ani nie nagrzewając nadmiernie wnętrz, oraz zapewniając Państwu ciszę, nawet gdy dom znajduje się przy ruchliwej ulicy.

Darmowy pomiar w miejscu inwestycji

Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi specjaliści wykonają dla Państwa darmowy pomiar i wycenę wybranych drzwi. Co więcej, przy zakupie drzwi Barański OPTIMO oferujemy serwis gwarancyjny zakupionych produktów oraz fachową pomoc także po zakończeniu okresu gwarancji. Drzwi wewnętrzne Barański to doskonały wybór zarówno do mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do inwestorów. Zapraszamy do kontaktu!