Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Znajdź drzwi idealne
12
Lat
doświadczenia

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Drzwi wejściowe to fundamentalne wyposażenie każdego domu i mieszkania. Zakup drzwi wejściowych to podstawowe zadanie już na etapie projektowania swoich własnych czterech kątów. Należy dobrać drzwi, które nie tylko będą doskonale się prezentować i podkreślą styl domu, ale także zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo, prywatność i ciszę. W naszej bogatej ofercie możecie Państwo znaleźć solidne drzwi WIKĘD, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Trwałość i design w jednym

Projekty drzwi zewnętrznych WIKĘD powstają pod okiem najbardziej doświadczonych architektów, których zadaniem jest stworzenie solidnych i trwałych skrzydeł. Już od początku swojego istnienia firma WIKĘD używa komponentów dostarczanych przez czołowych producentów profili PVC, okuć, stali, czy szkła. W naszym sklepie znajdą Państwo klasyczne drzwi aluminiowe i drewniane, a także drzwi stalowe o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa i drzwi PVC.

Ponadto oferujemy szeroki wybór nowoczesnych drzwi przeszklonych, z refleksem zwykłym, wypukłym lub z przeszkleniem kryształowym. Co więcej, dostępne w naszym sklepie modele skrzydeł występują w wielu kolorach - od tradycyjnego brązu, przez stylowe szarości, po gustowną czerń. W wielu drzwiach zamontowano także dodające niezwykłego designu wstawki z konstrukcji aluminiowych, które stały się wręcz charakterystyczną cechą marki WIKĘD, a modele bez problemu można dopasować do stylu budynku.

Zaawansowana linia drzwi zewnętrznych

WIKĘD jest producentem drzwi, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Znakomite parametry techniczne i duży wybór konfiguracji wzorów i kolorów sprawią, że drzwi zewnętrzne WIKĘD bez obaw sprostają Państwa oczekiwaniom. Wszystkie modele projektowane są w taki sposób, aby zagwarantowały doskonałą izolację termiczną i akustyczną, tym samym nie wychładzając, ani nie nagrzewając nadmiernie wnętrz, oraz zapewniając Państwu ciszę, nawet gdy dom znajduje się przy ruchliwej ulicy.

Darmowy pomiar, wycena i montaż

Dbając o komfort naszych Klientów, oferujemy Państwu darmowy pomiar otworu drzwiowego i przygotowanie wyceny wybranych przez Państwa skrzydeł. Ponadto po podpisaniu umowy zajmiemy się ubezpieczonym transportem drzwi i ich montażem. W ramach współpracy nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie serwisowe, jednak służymy pomocą także po zakończeniu umowy. Zajmujemy się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i inwestorów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty drzwi zewnętrznych WIKĘD!