Drzwi wewnętrzne PORTA

Znajdź drzwi idealne
12
Lat
doświadczenia

Drzwi wewnętrzne PORTA

Drzwi to nieodłączny element każdego wnętrza. To one zapewniają nam bezpieczeństwo i wydzielają strefy w domu i w mieszkaniu. Odpowiednio dobrane drzwi pokojowe mogą także stanowić doskonałą ozdobę pomieszczenia i optycznie je powiększać. Wybierając drzwi wewnętrzne do domu lub mieszkania, warto zwrócić uwagę na sposób wykonania skrzydeł, a także na ich design i funkcjonalność. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadczasowe drzwi PORTA, wyróżniające się trwałością i wyjątkowym stylem. Ich zdobienia umożliwiają dopasowanie skrzydeł do domu w niemalże każdym stylu.

Design i solidne wykonanie

Drzwi PORTA to produkty, które doskonale dopełnią każde pomieszczenie. Szeroki wybór kolorów i oryginalne wzory pozwolą na dobranie skrzydeł zarówno do sypialni, pokoju dziennego, jak i do łazienki. Dostępne w naszym sklepie modele wykonane zostały z trwałych materiałów, a dzięki dodatkowym wzmocnieniom gwarantujemy doskonałą kondycję drzwi przez długie lata.

Wszystkie projekty drzwi PORTA wykonywane są z należytą starannością i dbałością o szczegóły również podczas montażu, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że skrzydła są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Co ważne, oferowane przez nas modele drzwi to produkty wykończone trwałym fornirem lub lakierem premium, który zabezpiecza skrzydła przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Co więcej, modele zostają pokrywane lakierem UV, który utrzymuje stały kolor drzwi przez wiele lat.

Drzwi do domu i mieszkania

Drzwi wewnętrzne PORTA to produkty, które wpasują się do wnętrz we wszystkich stylach - od klasycznego, przez zdobny glamour, po subtelny loft czy boho. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno standardowe skrzydła w białym kolorze, jak i wiele różnych modeli w odcieniach brązowym, beżowym, gustownym zielonym i wielu innych. Ponadto oferujemy standardowe drzwi łazienkowe lub stylowe skrzydła z nowoczesnymi przeszkleniami. Warto dodać, że w naszym sklepie znajdują się także popularne drzwi ukryte (z ościeżnicą zamontowaną wewnątrz ściany). Wówczas wnętrze powiększa się optycznie, a same drzwi wręcz zlewają się ze ścianą. W ofercie marki PORTA można znaleźć także drzwi wejściowe do mieszkań i drzwi zewnętrzne do domów jednorodzinnych.

Darmowa wycena i montaż

Pragniemy zaznaczyć, że dbając o Państwa wygodę, oferujemy darmowe pomiary i wycenę wybranych drzwi. Ponadto nasi specjaliści zajmą się bezpiecznym i ubezpieczonym transportem zakupionych skrzydeł oraz bezpłatnie zamontują je we wskazanym miejscu. Co więcej, w ramach umowy zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny zakupionych produktów, a swoją pomoc oferujemy nawet po minięciu okresu gwarancji. Zajmujemy się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki. Zapraszamy do kontaktu!