concept-top-1900x830

Firma z renomą

Nowoczesne drzwi do Twojego domu.

O nas

12 lat doświadczenia w sprzedaży

Sprzedaż drzwi i okien to nasza praca, którą skutecznie łączymy z pasją już od wielu lat. Dzięki temu możemy pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w realizacji zamówień – od profesjonalnego doradztwa, przez etap realizacji, aż do montażu przez fachowców w swojej dziedzinie. Najlepszą wizytówką jest dla nas zadowolenie Klientów oraz satysfakcja z wysokogatunkowych produktów znanych i cenionych marek.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stolarka okienna i drzwiowa podlega częstym zmianom podyktowanym nowymi technologiami oraz trendami. To właśnie dlatego dbamy o nieustanny rozwój, aby dostarczać naszym Klientom jedynie sprawdzone, najlepsze rozwiązania oraz profesjonalny montaż. Troska o dobro Klienta, atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz zadowolenie z naszych produktów napędzają nas do działania. Dzięki temu jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się sklepów z drzwiami, oknami, bramami garażowymi i akcesoriami w Polsce. Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalny serwis drzwi i okien.

12
Lat doświadczenia w sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych.

Nasze produkty

Sprzedaż drzwi i okien

Zakup stolarki okiennej i drzwiowej to wybór na wiele lat, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej firmy o doskonałych opiniach. Jakość oferowanych przez nas produktów nie tylko cieszy oko, ale przede wszystkim sprawdza się przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziesz drzwi, okna i bramy garażowe o uniwersalnej kolorystyce, które są zgodne z obecnymi trendami oraz poczuciem estetyki zdecydowanej większości Klientów. Wśród naszych dostawców znajdują się jedynie znane i szanowane marki, których produkty cieszą się dużą popularnością ze względu na jakość, wygląd oraz funkcjonalność.

Oferta

Sklep z drzwiami i oknami
Atrakcyjna oferta drzwi i okien znanych marek

W swoim asortymencie stawiamy jedynie na solidnych i sprawdzonych producentów, takich jak Gerda, Delta, Dre, Porta, Intenso, WIKĘD, PTZ, Agmar, Barański, PORTA czy popularny Drutex

Darmowa wycena, pomiar oraz montaż

Z naszymi Klientami podpisujemy zawsze przejrzyste i czytelne umowy, bez ukrytych kosztów. Dzięki temu można mieć pewność, że wycena, pomiar i montaż drzwi są całkowicie darmowe

Bezpieczny transport do miejsca docelowego

Dowóz zakupionych drzwi i okien do miejsca montażu to bardzo ważna kwestia. Oferujemy sprawdzony i bezpieczny transport, który pozwala maksymalnie zminimalizować ryzyko uszkodzeń. Jesteśmy też ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków podczas montażu i transportu, dzięki czemu zakupione przez Ciebie mienie jest zabezpieczone w 100%.

Serwis drzwi i okien

W ramach umowy zapewniamy Ci serwis gwarancyjny zakupionych drzwi i okien, jednak na naszą pomoc możesz również liczyć, kiedy minie okres gwarancji. Jako partner marek Delta i Gerda wykonujemy autoryzowany montaż, na którego otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Atrakcyjne ceny

Nasze ceny doskonale wypadają na tle konkurencji, dzięki czemu koszt zakupu oryginalnych drzwi, okien i bramy garażowej nie zrujnuje Twojego portfela. Dodatkową oszczędność stanowi darmowy transport na terenie Warszawy i okolic oraz montaż zakupionej stolarki.