Montaż

Profesjonalny montaż drzwi i okien

Wykonany przez specjalistów to podstawa dla prawidłowego działania wszystkich elementów stolarki. Jest on kluczowy zarówno dla tradycyjnych drzwi i okien, jak i dla drzwi antywłamaniowych, funkcjonalnych drzwi wewnętrznych oraz energooszczędnych okien. W efekcie nieprawidłowy montaż może powodować nieprawidłową pracę nawet najsolidniejszych drzwi i okien, a także częste usterki oraz ich szybsze zużywanie się.

Usługi montażowe świadczone przez naszą firmę to gwarancja kompleksowej obsługi wykonanej przez profesjonalistów w swojej branży. Montaż wykonują jedynie pracownicy, którzy dbają o regularne rozwijanie swoich umiejętności i kwalifikacji. Jest to niezwykle istotne ze względu na wciąż pojawiające się nowe, ulepszone techniki montażu, a także nowe typy stolarki drzwiowej i okiennej. Dzięki temu usługi świadczone przez naszą firmę oznaczają zawsze solidne wykonanie pracy, której efekty będą zauważalne przez wszystkie lata użytkowania zamontowanych drzwi i okien.

Montażyści współpracujący z naszym sklepem to profesjonaliści w każdym calu, dlatego możemy zaoferować Ci autoryzowane usługi montażu drzwi i okien znanych oraz szanowanych przez użytkowników marek.

Profesjonalny montaż drzwi i okien w Warszawie

Dlaczego warto?

Usługa montażu

Co obejmuje usługa montażu drzwi lub okien?

W zależności od wybranych drzwi lub okien oraz ilości stolarki wymagającej montażu nasze usługi w domu Klienta trwają od 4 godzin do nawet 2 dni (przy większej ilości elementów do montażu).

W cenie montażu otrzymujesz:

  • Bezpłatny pomiar drzwi lub okien,
  • Transport drzwi lub okien na miejsce montażu wraz z wniesieniem,
  • Demontaż starej ościeżnicy i montaż nowej,
  • Szczelne wypełnienie przestrzeni pomiędzy ościeżnicą a murem za pomocą pianki montażowej albo betonowej zaprawy w przypadku montażu drzwi przeciwpożarowych lub antywłamaniowych,
  • Przygotowanie pełnego okucia – klamki, wkładki, zawiasy, wizjer, ewentualny szyld lub otwory wentylacyjne itp.,
  • Montaż wybranego progu,
  • Dopasowanie ościeżnicy do wymaganych wymiarów,
  • Obróbka otworu drzwi lub okna zaprawą tynkarską,
  • Sprzątanie po montażu.

Po zakończeniu montażu nasz zespół prezentuje efekt swojej pracy oraz objaśnia, jak należy postępować z nowymi drzwiami i oknami, aby zachować na nie przewidzianą gwarancję

Bądźmy w kontakcie

Dlaczego warto?

Montaż drzwi
i okien

Montaż drzwi i okien ma szczególnie istotne znaczenie, ponieważ to właśnie one odpowiadają za przyszłe bezpieczeństwo domowników oraz ich mienia. Zarówno drzwi, jak i okna muszą więc być odpowiednio mocno osadzone w murze, co dodatkowo wpływa na ich prawidłowe funkcjonowanie.

Kolejnym ważnym aspektem jest zachowanie komfortu cieplnego i akustycznego domowników. Zamontowana stolarka drzwiowa i okienna musi ściśle przylegać do muru, co osiągane jest za pomocą pianki montażowej lub zaprawy betonowej. Pełna izolacja w sposób niezwykle istotny wpływa na ograniczenie strat ciepła, a tym samym ogranicza rachunki za prąd i ogrzewanie.

Warto więc zaufać specjalistom w swoim fachu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych drzwi, okien i bram garażowych z bezpłatną usługą montażu wykonaną przez naszych doświadczonych monterów.