Drzwi wewnętrzne Barański OPTIMO

Glass

Kolekcja Glass to design, który idealnie sprawdzi się zarówno w kameralnych wnętrzach loftowych, jak i wielkich biurowcach. Minimalistyczna stylistyka szklanych drzwi linii Glass pozwala na otwarcie przestrzeni oraz doświetlenie pomieszczeń przy jednoczesnym zachowaniu komfortu akustycznego. Piękno i wygoda w jednym!

Drzwi z linii Glass zdecydowanie będą stanowiły centralny punkt wystroju pomieszczenia

Konstrukcja drzwi z kolekcji Barański Optimo bazuje na płycie MDF, natomiast materiałem wykończeniowym są laminaty syntetyczne, a nie lakierowane forniry, jak w przypadku kolekcji Barański Premium. Chociaż oferujemy drzwi z płyty MDF, to jednak nie zrezygnowaliśmy całkowicie z drewna - wykonany jest z niego ramiak konstrukcyjny. Taki dobór materiałów umożliwił nam stworzenie produktów atrakcyjnych cenowo, które charakteryzują się najwyższą jakością w swoim segmencie.

Do produkcji drzwi Barański Optimo wykorzystywana jest najnowsza technologię, opracowana przez specjalistów. Wdrożona unikatowa konstrukcja drzwi, łącząca w sobie MDF i drewniany ramiak, została opatentowana przez firmę Barański. Wszystkie produkcji z pracowni Barański są wykonywane starannie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Na ekspozycji posiadamy model nr.10

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i złożenia zapytania ofertowego 

Zadzwoń aby zamówić!

Nasi specjaliści dobiorą najlepsze drzwi do Twoich potrzeb.

Zapraszamy również do naszego salonu stacjonarnego mieszczącego się przy ul. Warszawskiej 262A, Babice Nowe gdzie na żywo zobaczysz najchętniej kupowane modele.

12
Lat doświadczenia w sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych.